Sizin İçin En Uygun Araçlar Listeleniyor
LÜTFEN BEKLEYİNİZ
#5Dakikada araba kirala, hayatı yaşa
});

Çanakkale Merkez Araç Kiralama

HEMEN
KİRALA
Çanakkale ,Merkez Araç Kiralama Şirketleri

Çanakkale ,Merkez Araç Kiralama Fiyatları

!!! Değerli Misafirimiz Seçtiğiniz Tarihler Arasında Araç Müsaitliğimiz Bulunmamaktadır. !!!Çanakkale merkez araç kiralama firmamız, Çanakkale havaalanına gelen tüm misafirlere talep ettiği şekilde hizmet vermek için 7 gün 24 saat uzman kadrosu ile çalışıyor,  araç kiralama ile kendi arabanızın konforunda kaliteli hizmet alırsınız. Araç kiralama hizmetini profesyonel firmalar aracılığı ile aldığınız zaman problemsiz ve güvenilir olmaktadır. Araç kiralama diğer taşıma araçlarından en konforlusudur. İhtiyaçlarınızı karşılayacak tercih ettiğiniz araç ile konforlu bir şekilde seyahatinizi keyifli hale getirebilirsiniz.

Çanakkale Merkez Araç Kiralama Fiyatları

Araç kiralayabilmek için ilk şart 21 yaşını doldurmuş olmaktır, bunun yanı sıra en az 1 senelik B grubu ehliyetinizin olması gerekir. 21 yaş şartını doldurmuş olmak değişmemekle birlikte, ehliyet süre şartına uyarak orta sınıf araçlar için geçerli olacak genç sürücü ücreti tahsil edilerek araç kiralanabilir. Minimum kiralama süresi 24 saattir. Trafik kurallarına uyulmaması halinde doğacak her türlü problem ve maddi ceza aracı kiralayan kişiye aittir. Çanakkale merkez araç kiralama ile araçların hangi sebeple olursa olsun resmi ya da yerel görevliler tarafından kaldığında geçecek olan zaman, sözleşme süresi içinde kabul edilir.

Çanakkale Merkez Araç Kiralama Firmaları

Kurum olarak Çanakkale merkez araç kiralama hizmetiniz şehrin en büyük ve güvenilir araç kiralama firmalarının arasında olacak şekilde sunulmaktadır. Güncel yerel bilgileri ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayacak hizmetle birleşmektedir. Profesyonel ekibimiz her zaman tercihlerinize yönelik çözüm üreten uzmanlardır. Kiralanan araçla alakalı herhangi bir endişeniz olmaması için bütün araçlar, her kiralama öncesi güvenlik açısından dikkatli bir şekilde kontrol edilir ve temizlenir. Filomuz sürekli olarak yenilendiğinden dolayı uygun fiyatlarla en son model araçları firmamız sayesinde kullanabilirsiniz. Kiralama ihtiyacınız her ne olursa ihtiyacınıza uygun hizmetler ile sizin için varız.

Lüks Sınıf Araç Kiralamak Mı İstiyorsunuz?
Şirketinizin ya da şahsınızın Lüks Sınıf araç kiralama taleplerinde Türkiye genelinde yayılmış hizmet ağına sahip Noktauto sizler için en uygun şartları oluşturulacak aracınızı teslim aldığınız anda itibaren aracı iade edeceğiniz güne kadar geçen süreçte tüm hizmet departmanlarıyla size üst düzey bir araç kiralama deneyimi yaşatacaktır.

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için

lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz