Sizin İçin En Uygun Araçlar Listeleniyor
LÜTFEN BEKLEYİNİZ
#5Dakikada araba kirala, hayatı yaşa
});

İstanbul araç kiralama

HEMEN
KİRALA
İstanbul ,Atatürk Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri

İstanbul ,Atatürk Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

RENAULT CLIO SYMBOL
veya Benzeri
5
Dizel
4
Manuel
Var
Ekonomik Sınıf
137,00  x 10 Gün
Toplam Tutar : 1.370,00 
KDV DAHİLDİR
HYUNDAI ACCENT BLUE
veya Benzeri
5
Dizel
4
Manuel
Var
Orta Sınıf
150,00  x 10 Gün
Toplam Tutar : 1.500,00 
KDV DAHİLDİR
PEUGEOT 301
veya Benzeri
5
Dizel
4
Manuel
Var
Orta Sınıf
150,00  x 10 Gün
Toplam Tutar : 1.500,00 
KDV DAHİLDİR
HYUNDAI i20
veya Benzeri
5
Benzin
5
Otomatik
Var
Ekonomik Sınıf
151,00  x 10 Gün
Toplam Tutar : 1.510,00 
KDV DAHİLDİR

İstanbul Araç Kiralama

Metropolitan şehir İstanbul her yönüyle insanları cezbeden tarih, modern ve bütün farklı dinlerin bir arada yaşadığı kent. Bu kadar güzel ve büyük bir şehrin elbette olumsuz yönleri de yok değil. İstanbul denilince akla ilk gelen olumsuz düşünce tabi ki ulaşım sorunudur. Ulaşımı daha kolay hale getirmek için çalışan rent a car firmaları ekonomi ve üst sınıf kiralık araçlarla bu  sorunu az da olsa ortadan  kaldırmaktadır. İstanbul Araç Kiralama sektörü denince akla ilk gelen şehir İstanbul’dur.

İstanbul Araç Kiralama Fiyatları

İstanbul her ticaret sektöründe olduğu gibi İstanbul Araç Kiralama sektöründe de yoğun çalışan bir yerleşim yeridir. İstanbul da faaliyet gösteren firmaların nerdeyse %80 i İstanbul araç kiralama işlemi yaparak ticari faaliyetlerini devam ettirmektedirler. Neden mi İstanbul araç kiralama gereği duyuyorlar ? Çünkü masrafı yok ve araç alımı gibi faaliyetlerde yüklü yatırım yapmaktan kurtuluyorlar. Araba kiralamada kasko, sigorta ve hasar bakım gibi işlemlerin hepsinden İstanbul araç kiralama firmaları sorumlu oluyor. Hal böyle olunca oto kiralamak daha cazip hale geliyor. Sadece firmalar mı kiralıyor ? Hayır yurt içi ve yurt dışından gelen turistler, İş adamları, yatırımcılar ve buna benzer faaliyetler için İstanbul’a adım atan herkes ilk soluğu Havalimanı içinde yer alan İstanbul Araç kiralama firmalarında alıyor. İstanbul Araç Kiralama İstanbul gibi bir yerleşim yerinde ulaşım sorununu çözmek ile aynı anlama geliyor.

İstanbul Lüks Sınıf Araç Kiralamak Mı İstiyorsunuz?

İstanbul da bulunan binlerce oto kiralama firmalarından istediğiniz miktarda ve ekonomik İstanbul Araç Kiralama çok basit bir süreçtir. Tek yapmanız gereken online rezervasyon yapıp kiralık arabanızı ayırtmak ve teslim zamanında belgeleriniz ile hazır bulunmak. Siz siz olun İstanbul’a gelmeden İstanbul araç kiralama işlemini erkenden yapın. Bildiğiniz üzere kalabalık olan İstanbul da bazen müsait araç bulmak çok zordur. İstanbul da yapacağınız tatili veya iş gezisini en basit hale indirmek için en yakın araç kiralama firmasına gidip sizin için hazırlanan kiralık arabanızı teslim alın. İstanbul Araç Kiralama İstanbul da sorunların yarısını çözmektir.  

Lüks Sınıf Araç Kiralamak Mı İstiyorsunuz?
Şirketinizin ya da şahsınızın Lüks Sınıf araç kiralama taleplerinde Türkiye genelinde yayılmış hizmet ağına sahip Nokta Rent a Car sizler için en uygun şartları oluşturulacak aracınızı teslim aldığınız anda itibaren aracı iade edeceğiniz güne kadar geçen süreçte tüm hizmet departmanlarıyla size üst düzey bir araç kiralama deneyimi yaşatacaktır.

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için

lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz