Sizin İçin En Uygun Araçlar Listeleniyor
LÜTFEN BEKLEYİNİZ
#5Dakikada araba kirala, hayatı yaşa
});

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

HEMEN
KİRALA
İstanbul ,Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri

İstanbul ,Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Yurt içinden ya da yurt dışından uçak ile Sabiha Gökçen Havalimanına gelen kişiler için araç kiralama hizmetti veriyoruz. Havalimanından toplu ulaşım zorluğunu yaşamadan İstanbul içinde gezmek veya işlerini halletmek isteyen kişiler için araç kiralamak en doğru çözüm olacaktır. Toplu taşıma araçlarında bekleyip zaman kaybetmek istemeyen kişiler için verdiğimiz araç kiralama hizmeti ile müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı araç kiralama firmamız tek yönlü araç kiralama hizmeti ile istediğiniz yere gidip aracı orada bulunan büromuza ya da belli bir noktaya aracı bırakabilme kolaylığı da sunmaktadır.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama Nelerdir

Araç kiralama firmamızdan bir araç kiralayabilmek için öncelikle en az 22 yaşında olmak ve 2 yıllık ehliyetinizin olması gerekir. Karşılıklı imzalayacağımız antlaşma formunda hem sizi hem de firmamızı koruyan bazı şartlar bulunmaktadır. Firmamız araçları yeni ve bakımlıdır. Hepsi kaskolu ve sigortalı araçlardır. Kiraladığınız araç ile herhangi bir sorun yaşamazsınız. Alkol veya uyuşturucu alıp araç kullanmak ya da hız sınırını aşmak gibi sizin hatanız olan durumlar dışında meydana gelebilecek herhangi bir kaza durumunda hemen firmamıza başvurarak kaskodan faydalanırsınız. İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı araç kiralama Firmamız müşterilerini de düşünerek antlaşma yapmaktadır.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Güvenli Araç Kiralama Hizmeti

İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı araç kiralama firmamız müşterilerini düşünerek en garantili ve güvenli araç kiralama hizmetini verir. Aracın çalınması veya kaza yapılması durumunda sigorta devreye girerek kiralayan müşterimizin zarar görmemesi için güvenli hizmet vermekteyiz. Araçlarımızın her türlü bakımını yaptırarak kiraya veriyoruz ki müşterilerimiz yolda mağdur olmasın. Her bütçeye uygun marka ve modeldeki araçlarımız ile herkese hitap edecek tarzda araç kiralama hizmeti veriyoruz.

Lüks Sınıf Araç Kiralamak Mı İstiyorsunuz?
Şirketinizin ya da şahsınızın Lüks Sınıf araç kiralama taleplerinde Türkiye genelinde yayılmış hizmet ağına sahip Nokta Rent a Car sizler için en uygun şartları oluşturulacak aracınızı teslim aldığınız anda itibaren aracı iade edeceğiniz güne kadar geçen süreçte tüm hizmet departmanlarıyla size üst düzey bir araç kiralama deneyimi yaşatacaktır.

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için

lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz