Sizin İçin En Uygun Araçlar Listeleniyor
LÜTFEN BEKLEYİNİZ
#5Dakikada araba kirala, hayatı yaşa
});

İstanbul Taksim Araç Kiralama

HEMEN
KİRALA
İstanbul ,Taksim Araç Kiralama Şirketleri

İstanbul ,Taksim Araç Kiralama Fiyatları

HYUNDAI i20
veya Benzeri
5
Benzin
5
Otomatik
Var
Ekonomik Sınıf
194,00  x 10 Gün
Toplam Tutar : 1.940,00 
KDV DAHİLDİR
RENAULT CLİO
veya Benzeri
5
Dizel
5
Otomatik
Var
Orta Sınıf
203,00  x 10 Gün
Toplam Tutar : 2.030,00 
KDV DAHİLDİR
VOLKSWAGEN JETTA
veya Benzeri
5
Dizel
4
Manuel
Var
Orta Sınıf
259,00  x 10 Gün
Toplam Tutar : 2.590,00 
KDV DAHİLDİR
SKODA OCTAVIA
veya Benzeri
5
Dizel
5
Otomatik
Var
Üst Sınıf
313,00  x 10 Gün
Toplam Tutar : 3.130,00 
KDV DAHİLDİR
MERCEDES C 180
veya Benzeri
5
Benzin
4
Otomatik
Var
Lüks Sınıf
429,00  x 10 Gün
Toplam Tutar : 4.290,00 
KDV DAHİLDİR

İstanbul ve Türkiye’nin en merkezi yerlerinden biri olan Taksim, tarihi dokusunu hala korumaktadır. Gerek eğlence mekanları ile gerekse de tarihi dokusu ile Taksim İstanbul olmazsa olmazlarından biridir. Yerli ve yabancı misafirlerin ihtiyacı olan araç kiralama hizmetinde firmamız, Taksim’e yakışır hizmet kalitesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Son model lüks araç seçeneklerimizden tutunda standart araç seçeneklerimize kadar onlarca model bünyemizde bulabilirsiniz. İstanbul Taksim araç kiralama firması olarak araç filomuzu yenileyerek sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için özenle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 

İstanbul Taksim Araç Kiralama İle Konforlu Ve Güvenilir Araçlarımızla Hizmet Veriyoruz

Bünyemizde yer alan tüm araçlarımız sizlere daha konforlu ve güvenilir hizmet sunabilmek için düzenli olarak bakımları yapılmaktadır. Özellikle İstanbul Taksim araç kiralama firması olarak müşterilerimizin istek ve beklentilerini çok iyi biliyor ve bu yönde birinci sınıf hizmet sunmak için özenle çalışmaktayız. İstanbul kalabalık ve büyük şehir olması nedeni ile bir yerden bir yere giderken toplu taşıma ile gitmek zahmetli olabiliyor. Bu nedenle araç kiralama hizmetinden günlük ya da sınırsız gün sayısında yararlanarak güvenle ve konforlu şekilde İstanbul’un keyfini çıkarabilirsiniz.

İstanbul Taksim Araç Kiralama Güvenilir Ve Kurumsal Hizmet Sunuyoruz

Yenilenen araçlarımız ile sizlerin yol güvenliğini esas alan hizmet kalitemiz ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu kapsamda araçlarımız birinci sınıf olup, her türlü konforu araçlarımızda bulabilirsiniz. İstanbul Taksim araç kiralama hizmetine yakışan hizmet anlayışı içinde hizmetlerimizi sürdürmekte ve araç filomuzu yenilemekteyiz. Güvenilir ve kurumsal hizmet anlayışı içinde faaliyetlerimizi sürdürüyor ve Taksim araç kiralama hizmetine yakışır araçlarımız ile müşterilerimize birinci sınıf hizmet sunuyoruz. Araç kiralama hizmetlerimizden günlük ya da aylık yararlanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek araç filomuz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Lüks Sınıf Araç Kiralamak Mı İstiyorsunuz?
Şirketinizin ya da şahsınızın Lüks Sınıf araç kiralama taleplerinde Türkiye genelinde yayılmış hizmet ağına sahip Nokta Rent a Car sizler için en uygun şartları oluşturulacak aracınızı teslim aldığınız anda itibaren aracı iade edeceğiniz güne kadar geçen süreçte tüm hizmet departmanlarıyla size üst düzey bir araç kiralama deneyimi yaşatacaktır.

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için

lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz