Sizin İçin En Uygun Araçlar Listeleniyor
LÜTFEN BEKLEYİNİZ
#5Dakikada araba kirala, hayatı yaşa
});

İzmir Adnan Menderes Araç Kiralama

HEMEN
KİRALA
İzmir, Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri

İzmir, Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

!!! Değerli Misafirimiz Seçtiğiniz Tarihler Arasında Araç Müsaitliğimiz Bulunmamaktadır. !!!

!!! Değerli Misafirimiz Seçtiğiniz Tarihler Arasında Müsaitlik Bulunmamaktadır. Lütfen 19.08.2020 itibariyle arama yapınız - Dear Guests, We dont have any availability on these dates reservations can be made after 19.08.2020. Please repeat your date selections !!!İzmir tarihi kadar doğal güzelliği yanında eğlenceli ve rahat hayatı ile de en güzel illerimizden biridir. Türkiye’nin en kalabalık illerinden biri olmasına rağmen sunduğu sakin ve rahat yaşam sebebi ile her yıl göç almaktadır.

İzmir içerisinde birçok yer hem gezilmesi hem de yapılması gereken birçok yer ve aktivite ile doludur. Arabanızın olmaması da İzmir için sorun değildir. Çünkü İzmir Adnan Menderes araç kiralama hizmetleri ile sizin bu sorununuz kolaylıkla çözülecektir.

Mutlaka sahilde bisiklete binin

İzmir Körfezi çevresinde oluşturulmuş bisiklet yolu ile Türkiye’de ki en uzun bisiklet yolunda İzmir’in tadını çıkartabilirsiniz. Ortalama 40 km kadar olan bu bisiklet yolu Çiğli Sasalı Doğal yaşam Parkından başlayarak Karşıyaka’dan Alsancak’a oradan Kordon’a ve en sonda İnciraltı Kent Ormanı’n da son bulmaktadır.

Kemeraltı’nda aradığınız her şeyi bulabilirsiniz

İzmir’in en büyük ticari merkezlerinden biri olan Kemeraltı’nda aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Çok sayıda dükkânın yer aldığı bu yer en fazla yaya trafiğine sahip yerlerden biridir. İçerisinde camiden bedestene, hanlardan sinagoga kadar birçok yapı yanı sıra geleneksel eski Türk sanatları üretim atölyeleri de yer almaktadır.

Denize girilecek en güzel yerler

Ege Denizi’ne kıyısı olan bu ilimiz 629 km’lik deniz kıyısı ile birbirinden güzel koy ve körfezleri ile etkileyici manzaraları sizlere sunar. Her yaz ismini sıkça duyduğumuz Çeşme’nin yanı sıra Urla, Karaburun, Seferihisar, Selçuk, Foça ve Aliağa gibi doğal plajları da ziyaretçilerini beklemektedir. Ulaşımın kolay olduğu İzmir’de araç ile de bu yerleri ziyaret edebilirsiniz. İzmir Adnan Menderes araç kiralama hizmetleri ile kolaylıkla gezeceğiniz yerleri planlayabilirsiniz.

Tarih kokan sokaklarında yürüyün

İzmir 8500 yıllık tarihi geçmişi ile birçok uygarlığı topraklarında ağırlamıştır. En ünlü tarihi kentlerden biri olan Efes’in de içinde bulunduğu birçok antik şehri gezebilirsiniz.

Tarihi ve doğal güzellikleri ile Ege’nin incisi olan İzmir’i mutlaka görmenizi tavsiye ederiz. Her şehirden direkt uçuşların olduğu uluslararası İzmir Havalimanı sizin ulaşım sorununuzu kolaylıkla çözecektir. Arabanız yoksa da kolaylıkla İzmir Adnan Menderes araç kiralama şirketlerinden bu hizmeti alabilirsiniz.

Lüks Sınıf Araç Kiralamak Mı İstiyorsunuz?
Şirketinizin ya da şahsınızın Lüks Sınıf araç kiralama taleplerinde Türkiye genelinde yayılmış hizmet ağına sahip Noktauto sizler için en uygun şartları oluşturulacak aracınızı teslim aldığınız anda itibaren aracı iade edeceğiniz güne kadar geçen süreçte tüm hizmet departmanlarıyla size üst düzey bir araç kiralama deneyimi yaşatacaktır.

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için

lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz