Sizin İçin En Uygun Araçlar Listeleniyor
LÜTFEN BEKLEYİNİZ
#5Dakikada araba kirala, hayatı yaşa
});

Trabzon Araç Kiralama

HEMEN
KİRALA
Trabzon, Merkez Araç Kiralama Şirketleri

Trabzon, Merkez Araç Kiralama Fiyatları

RENAULT CLIO SYMBOL
veya Benzeri
5
Dizel
4
Manuel
Var
Ekonomik Sınıf
140,00  x 10 Gün
Toplam Tutar : 1.400,00 
KDV DAHİLDİR
FIAT EGEA
veya Benzeri
4
Dizel
5
Manuel
Var
Orta Sınıf
160,00  x 10 Gün
Toplam Tutar : 1.600,00 
KDV DAHİLDİR
DACIA DUSTER 4*4
veya Benzeri
5
Dizel
5
Manuel
Var
Suv Sınıf
200,00  x 10 Gün
Toplam Tutar : 2.000,00 
KDV DAHİLDİR
DACIA LODGY
veya Benzeri
7
Dizel
5
Manuel
Var
Orta Sınıf
300,00  x 10 Gün
Toplam Tutar : 3.000,00 
KDV DAHİLDİR

Trabzon Araç Kiralama

Trabzon yaz döneminde Turizm açısından gelişmekte olan ve Trabzon Araç Kiralama sektöründe ilerleme gösteren illerden biridir. Yaz aylarında Avrupalı ve Asyalı turistlerin uğrak noktası olan Trabzon da ulaşımın zorluğundan kurtulmak için rent a car firmalarından faydalanabilirsiniz. Sahil kesimini kiralık araba ile tek bir gün içinde gezebilir ve geri kalan vaktinizi sosyal aktivitelere ayırabilirsiniz.Trabzon Araç Kiralama​ Trabzon da olduğu gibi diğer illerde de yaşamı kolaylaştıran ve ulaşımı basite indirgeyen bir faktördür. Trabzon Havalimanına indiğinizde iç ve dış hatlarda sizi karşılayan Trabzon Araç Kiralama firmaları ile beş dakikanızı almadan Trabzon Araç Kiralama yapabilir ve şehrin güzelliklerine ulaşabilirsiniz.

Trabzon Araç Kiralama Fiyatları

Trabzon Araç Kiralama ile Uzun göl bölgesine ve Sümela manastırına günü birlik ziyaretler yaparak hem tarihi hem doğayı kendi benliğinizde hissedebilirsiniz. Trabzon Araç Kiralama ile Araba kiralamak günümüz şartlarında çok kolay bir süreçten geçmektedir. Ekonomik ve bütçenize uygun kiralık araçları Trabzon da faaliyet gösteren Trabzon Araç Kiralama firmalarından sağlayabilirsiniz. Havalimanlarında ve şehir merkezindeki Trabzon Araç Kiralama firmaları 7 gün 24 saat açık olarak hizmet vermektedir.

 

Trabzon Lüks Sınıf Araç Kiralamak Mı İstiyorsunuz? 

Trafikten kurtulmak ve tatilinizi daha güzel bir şekilde değerlendirmek için Trabzon Araç Kiralama gerekmektedir. İş yoğunluğunun stresinden kurtulmak için tatile çıkmıyor muyuz ? Neden vaktimizi boşa harcayalım. Trabzon Araç Kiralama ile Trabzon’un güzelliklerine daha kolay ulaşalım ve tatilin keyfini çıkaralım.

Lüks Sınıf Araç Kiralamak Mı İstiyorsunuz?
Şirketinizin ya da şahsınızın Lüks Sınıf araç kiralama taleplerinde Türkiye genelinde yayılmış hizmet ağına sahip Noktauto sizler için en uygun şartları oluşturulacak aracınızı teslim aldığınız anda itibaren aracı iade edeceğiniz güne kadar geçen süreçte tüm hizmet departmanlarıyla size üst düzey bir araç kiralama deneyimi yaşatacaktır.

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için

lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz